Direktori

Nama:
Sort By: Order By:
Name Department Position Email Phone Ext
Dr. Siti Zaharah binti Seman Pejabat Pegawai Kesihatan DaerahPegawai Kesihatan Daerah (Pakar Perubatan Kesihatan Awam JUSA C)03 3323 9554205
Pn Eza Ruwaiza bt Abd Jalil Pejabat Pegawai Kesihatan DaerahSetiausaha Pejabat N2903-3323 9554 315
Heng Sui Lan Kesihatan Ibu & AnakPenyelia Jururawat U42sui_lan@moh.gov.my03-3323 9554289
En Mohamad Nazir bin Ismail Kesihatan PrimerPenolong Pegawai Perubatan U32nazir_i@sel.moh.gov.my03-3323 9554240
Michael Anthonysamy a/l Kulanthasamy Kesihatan PrimerPenolong Pegawai Perubatan U42michaelk@sel.moh.gov.my03-3323 9554241
Ho Chew Yun MakmalJuruteknologi Makmal Perubatan U3603-3323 9554514
Pn Fazidah binti Zakaria Kerja Sosial PerubatanPegawai Kerja Sosial Perubatan S4403-3323 9554494
Pn Vinodhini a/p Cha Chu PemakananPegawai Sains Pemakanan C4103-3323 9554436
Dr. Ravikanth a/l Perumal KPASPegawai Perubatan UD4803-3323 9554273
Pn Chan Siew Chooi Promosi KesihatanPegawai Promosi Kesihatan S44pp_chooi@sel.moh.gov.my03-3323 9554249
Dr. Daisy Vijayarani a/p Iyadurai LatihanPegawai Perubatan UD54drdaisy@sel.moh.gov.my03-3323 9554303
Mustaffa Al-Kausar b. Shafikkullah Pemulihan Perubatan AnggotaPegawai Pemulihan Perubatan Anggota U4103-3323 9554387
Dr. Parimala Devi a/p Kalalingam PengurusanPegawai Perubatan UD54drparimala@sel.moh.gov.my03-3323 9554269
Dr. Noormala binti Zakaria PengurusanKetua Unit CDC- Pakar Perubatan Kesihatan Awam UD54drnoormala@moh.gov.my03-3323 9554316
PKD Klang Pengurusanwebpkdklg@sel.moh.gov.my03-332395541
Nor Asida binti Shafii PsikologiPegawai Psikologi S4403-3323 9554495
Engku Suriawati Che Ku Denang X-RayJuru X-Ray03-3323 9554382
En Nor'azam bin Ashar VektorPenolong Pegawai Kesihatan Persekitaran Kanan U36ppkp_azam@sel.moh.gov.my03-3323 9554281
Dr. Norashikin binti Md Said Pasukan Kesihatan SekolahPegawai Perubatan U5403-3348 8347
Rosnizam bin Ismail Teknologi Makanan Pegawai Teknologi Makanan C44